SPORT

Trening zdrowotny

Trening zdrowotny to koncepcja oparta na podstawach treningu funkcjonalnego mająca na celu wzmocnienie głębokich mięśni brzucha tzw. „core”, mięśni grzbietu oraz przywrócenie ogólnej równowagi mięśniowej w organizmie. Trening oparty jest na koncepcji Functional Movement Screen, która została zaprojektowana dla sportowców w ligach NCAA w Stanach Zjednoczonych. Koncepcja ta przywiduje specjalistyczne badanie składające się z 7 testów mających na celu wykazanie zakłóceń w pracy naszego organizmu w poszczególnych wzorcach ruchowych, a następnie dobór odpowiedniego indywidualnie skomponowanego programu treningowego. Ćwiczenia wykonywane są bez dużych obciążeń polegają na pracy z ciężarem własnego ciała z wykorzystaniem między innymi systemów taśm TRX oraz platform TrickBoard.

Trening zdrowotny jest też świetnym przygotowaniem do popularnego w ostatnim czasie treningu Cross Fit.

Cena: 70zł

Czas trwania: 60 minut

 

Współpraca z klubami sportowymi

Firma SmartFizjo ma wieloletnie doświadczenie w pracy z klubami sportowymi różnych dyscyplin. Współpraca możliwa jest na wielu szczeblach, od pojedynczych zabiegów do kompleksowej opieki w czasie trwania sezonu, zawodów lub obozów przygotowawczych.

Warunki współpracy ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb klubu. W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt mailowy kontakt@smartfizjo.pl lub telefoniczny 693-216-935.