4 sierpnia 2013

O MNIE

background2Nazywam się Bartosz Górski i jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek fizjoterapia. Wybrałem ten kierunek, ponieważ od zawsze interesowałem się sportem i chciałem swoją pasję przenieść na życie zawodowe. Doświadczenie w pracy zbierałem przez wiele lat praktyk i pracy w różnego rodzaju placówkach.

Od sezonu 2011/2012 do 2013/2014 współpracowałem z piłkarzami ręcznymi MKS REAL Astromal Leszno, w roku 2013  pomagałem też zawodnikom poznańskiego klubu bokserskiego TS OUR Team Poznań. W latach 2014-2017 pracowałem też zawodnikami i zawodniczkami z BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski.

Obecnie współpracuje z Reprezentacją Piłki Ręcznej Plażowej Kobiet, zapewniam opiekę fizjoterapeuty leszczyńskiej triathlonistce Agnieszce Jerzyk oraz zawodnikom MKP Astromal Leszno. Na co dzień pracuję w Centrum Rehabilitacji w Górznie, gdzie zajmuję się rehabilitacją pacjentów z różnymi schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi oraz w gabinecie „uniREH” przy ul. św. Miła 7 w Lesznie.

W swojej pracy wykorzystuję techniki następujących koncepcji:

– Ortopedyczna Terapia Manualna Metody Kaltenborn Evjenth

– PNF – Proprioceptive Neuromuscular Facilitation

– Masaż Głęboki i terapia tkanek miękkich

– Kinesiology Taping

– HVLA – High Voltage Low Amplitude Manipulation

– Suche Igłowanie

– PIR (Postizometryczna Relaksacja Mięśni)

– Klasyczny masaż leczniczy

– Functional Movement Screen

Specjalizuję się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz rehabilitacji po urazach narządu ruchu. Uważam też, że istotnym elementem prawidłowego funkcjonowania w dzisiejszym świecie jest odpowiednia sprawność fizyczna, a tę można zapewnić sobie poprzez prawidłowo poprowadzony trening zdrowotny.

W trosce o komfort pacjenta w terapii używam sprzętu najlepszych producentów, cechuje mnie także elastyczność w kwestii ustalania godzin wizyt.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług.